Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A była okazja? Powyższą prezentację przygotowano specjalnie na targi Igromir. Mamy w Polsce targi komputerowe na podobnym poziomie?
Może PGA...nie? Zresztą, musi być okazja, by wypuścić materiał? Zwłaszcza, jeśli chodzi o Polskę, gdzie marka "Wiedźmin" jest na tyle znana, że nie trzeba wykorzystywać targów do promowania gry/wypuszczania polskiej wersji wideło.
 
Last edited:
[...] jeśli chodzi o Polskę, gdzie marka "Wiedźmin" jest na tyle znana, że nie trzeba wykorzystywać targów do promowania gry/wypuszczania polskiej wersji wideło.

Poniekąd sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Przecież nie będą trwonić kasy, czasu i zasobów na promocję gry w kraju, gdzie jest już na tyle znana, że promocja niewiele pomoże. Środki na to przeznaczone ograniczą do minimum, by już przekonani do gry nie poczuli się totalnie olani.
Sorry - takie są prawa rynku.
 
Przecież nie będą trwonić kasy, czasu i zasobów na promocję gry w kraju, gdzie jest już na tyle znana, że promocja niewiele pomoże. Środki na to przeznaczone ograniczą do minimum, by już przekonani do gry nie poczuli się totalnie olani.
Problem w tym, że można to powiedzieć zarówno o Polsce, jak i o Rosji. Tak - mam typowo "polaczkowy" ból siedzenia o to, że oni dostali, a ja nie :p.
 
Od razu kasy trwonić. Nagranie wideło w polskiej wersji językowej i wrzucenie na stronę na pewno pieniążków nie kosztuje. Za to chęci trzeba.
 

Guest 3669645

Guest
Ano. Zwłaszcza, że wersję polską już nagrali w całości, a przynajmniej Pan Rozenek potwierdził że nagrał swoje ostatnie dialogi.

Ciekawe czy udostępnią w internecie ten gameplay z rosyjskim dubbingiem. Jeśli tak, to znaczy że nie była to jedynie ekskluzywna atrakcja na Igromir -Wtedy będę się poważnie domagał od REDów wersji polskiej :p
 
Zwłaszcza, jeśli chodzi o Polskę, gdzie marka "Wiedźmin" jest na tyle znana, że nie trzeba wykorzystywać targów do promowania gry/wypuszczania polskiej wersji wideło.
Ale też z drugiej strony - nie trzeba aż tak mocno promować gry.

Aczkolwiek zgadzam się - mogliby zrobić "jesienną konferencję" (choćby na Jagiellońskiej), zaprosić -nastu dziennikarzy, pokazać znany już gameplay z polskim dubbingiem, a potem wrzucić go do sieci, na własnym kanale. Finansowo kosztowałoby to jakieś grosze... ale fakt, ktoś by musiał się tym zająć w godzinach pracy.
 
Polska wersja językowa musi zostać pokazana, tej jesieni obowiązkowo. Ja rozumiem że u nas w kraju Geralt jest traktowany jak ambasador naszej ojczyzny,i promować zbytnio nie trzeba, ale wersja językowa by się przydała do porównania, sporo osób gra tak ze włączają język "ojczysty" gry i doklejają napisy, pewno spora rzesza ludzi z zagranicy również chciała by próbkę Wiedźmina po polsku.

A to z jakiej to okazji ? jeszcze nie widziałem takiej wersji

 
Last edited:
Aczkolwiek zgadzam się - mogliby zrobić "jesienną konferencję" (choćby na Jagiellońskiej), zaprosić -nastu dziennikarzy, pokazać znany już gameplay z polskim dubbingiem, a potem wrzucić go do sieci, na własnym kanale. Finansowo kosztowałoby to jakieś grosze... ale fakt, ktoś by musiał się tym zająć w godzinach pracy.
Jeśli już to wolałbym (dziennikarze pewnie też) jakiś nowy fragment. Ileż można wałkować to samo? Nawet najlepsza gra w ten sposób się znudzi. Przejście W3 zająć ma niby 100 godzin, a Redzi ciągle pokazują ten sam 30-minutowy gameplay. Mogliby pokazać nawet jakieś mało ważne zadanie poboczne, choćby na Skellige.
 
Last edited:
Szczerze mam nadzieję, że taki sam wybór będzie także na PC - bo szczerze, jeżeli ktoś chciałby spróbować przejść grę z innym "początkiem"... .to co? Musi przejść W1 i W2 od początku..... oby nie

Pytanie do @Marcin Momot - czy ta sama opcja z tzw. "tworzeniem świata początkowego", które ma być dostępne dla konsol będzie także dostępne dla posiadaczy PC?

-------------
Ed.


Dokładnie tak jak mówi Wroobelek

Tak mówił ktoś z Redów - argumentując to tym, że całkowicie rozwaliło by "ekonomię". Poza tym jak sens mieć już wymaksowany sprzęt na początku gry?

Ta opcja będzie dostępna w każdej wersji gry. Różne zdarzenia chodzą po ludziach - nie każdy musi mieć sejwy z poprzednich odsłon.
 
Marcin powinien doskonale wiedzieć co się dzieje w temacie wizualiów, przecież nieraz zanaczał że czuwa na forum nawet jak jego nie widać.
Nie mam parcia tak na tłumaczenie się o te screenshoty dla mnie to takie zachowywanie się jakoby grafika była najważniejsza, a reszta to już nie istotna. A dla mnie to właśnie ta reszta jest bardziej istotna, co wam po dobrej grafice jak gra będzie nudna jak flaki z olejem i będzie miała gameplay skopany po całości?.
 
Top Bottom