Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nic nie jest od niczego uzależnione, po prostu niektórzy sami siebie okłamują i przy okazji wmawiają innym, bo nie mogą przeboleć braku nowych materiałów ;) Gala będzie 5 grudnia, wtedy zostaną pokazane wszystkie materiały, a nikt nie ma obowiązku wrzucać teaserów zapowiedzi reklam zwiastuna przed premierą.
 
Piątek jest w promocji Wiedźmina 3 takim szczególnym dniem zgodnie z powiedzeniem:
 

Guest 3669645

Guest
Taka posucha że trza się czymś zająć. Wiem, że setny z kolei tytuł "most anticipated" nic nie znaczy, ale i tak czuję się jakbym dopingował ulubioną drużynę w finale MŚ :p
 
RE: Kupowanie PS4 i granie padem.

Może to dla niektórych nowość, ale od jakiegoś czasu do PC da się bezporoblemowo podłączyć zarówno TV czy inny projektor, jak i pady (pełne wsparcie tych od X360). Praktyka taka najwyraźniej jest zresztą na tyle rozpowszechniona, że od jakiegoś czasu mamy na takim Steamie tryb Big Picture, do obsługi padem na dużym ekranie. :)

Nie mam tu na myśli, że zakup PS4 to zły pomysł, po prostu dziwi w dzisiejszych czasach motywowanie takiego zakupu kwestią kontrolera. W moim przypadku taki zakup okazał się zbędny - potrzebuję mocnego PC do gier typowo PCtowych, jak strategie i inne taktyki. Nie ma więc sensu kupować dodatkowo konsoli, skoro ten sam piec generuje śliczny obraz na projektorze i obsługuje pady. Jeśli ktoś jednak koncentruje się na grach stricte konsolowych, to faktycznie PS4 będzie chyba tańszą opcją (choć ceny gier jednak bolą).

No i na PC nie ma Tekkena... jedyna moja bolączka właściwie. Dobrze że Mortal Kombat powróciło w chwale. :)

Przepraszam za offtop, no ale tu i tak mamy mielonkę z mielonką. :p
 
Chodzi o to że jak Redzi będą odbierać statuetke to muszą coś pokazać :D a jak nie to niekoniecznie :p

Kiedy to tak nie działa. Nawet gdyby Wiedźmin był gdzieś na szarym końcu tego plebiscytu to i tak planów studia odnośnie promocji, by to nie zmieniło.

Wiem, że setny z kolei tytuł "most anticipated" nic nie znaczy, ale i tak czuję się jakbym dopingował ulubioną drużynę w finale MŚ :p

A mnie to lata. Znaczy zagłosowałbym nawet, gdybym mógł, to jest miał konto na fejsie bądź twitterze, z sympatii, ale na pewno z tego powodu niczego zakładać nie będę. Tym bardziej, że rezultaty głosowania nie mają wpływu na nic odnośnie samego W3.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Tymczasem potwierdzono obecność No Man's Sky na TGA.

I pokazano to na co czekaliśmy najbardziej, making of fanfarów dla gali :sad:
 
Batman dostał już drugi materiał, a z Wiedźmina nic. Oj, coś czuję, że studio się rozpada i niedługo usłyszymy o skasowaniu W3. :C
Z pozdrowieniami dla @HuntMocy :p
 
Miałem konto na fejsie, ale za sprawą jakiegoś po...solonego koreańczyka (nie napiszę co o nim myślę, bo Dyrekcja czuwa ;)) z Seulu od jakiegoś czasu jest zablokowane. Nie będę skanu dowodu tożsamości w świat wysyłał, by je odblokować. Ale w sumie konto na tłicie mogę założyć :).
 
Last edited:
W ogóle Warownia Starego Morza wykupi CDRED - będzie Warownia Projekt z własnym Wiedźminem. W3 zostanie dokończony, a przy okazji już jest tworzony dodatek pod nazwą "Wiedźmin: Warownia Starego Morza" dodający wiele nowości. 90% zysków ze sprzedaży gier idzie na rozwój Warowni, a 10% do podziału dla dystrybutorów. MOBA dla amerykanów zostanie zlikwidowana. CDP.PL zostanie ponownie wchłonięte do studia, które stanie się korporacją.

Z cyklu poronione pomysły ;d :p
 
Ta druga część strasznie słaba :)
To było "nawiązanie" do tego posta :p:
http://forums.cdprojektred.com/threads/29223-Batman-Arkham?p=1472889#post1472889

No dobra. Specjalnie założyłem konto i tłitnąłem Wieśkowi na TGA Most Anticipated Game of 2015, ale wciąż nie widzę "procentów". Co zrobić, by przestały się przede mną ukrywać? ;)
Po zagłosowaniu powinny się procenty ukazać. Tłitnij jeszcze raz, ale dodaj literkę gdzieś w tłicie. Twój poprzedni głos zostanie zaliczony, a ty zobaczysz wyniki.
 
Last edited:
No dobra. Specjalnie założyłem konto i tłitnąłem Wieśkowi na TGA Most Anticipated Game of 2015, ale wciąż nie widzę "procentów". Co zrobić, by przestały się przede mną ukrywać? ;)

Dzięki, @Kuboniusz. Teraz to co innego! :comeatmebro:
 
Last edited:
Takie głosowanie z kilku kont jest zwyczajnie mało fajne a przy tym strasznie głupie. Zawsze wydawało mi się, że takie zagrywki są raczej domeną niezbyt mądrych fanatyków głupich strzelanek, a nie ludzi, którzy grają w RPG z dojrzałym światem i konsekwencjami.
 
Top Bottom