Wiedźmin 3 - grafika

+

Guest 3669645

Guest
A mnie śmieszą osoby, które wierzą w magiczną moc konsol, "bo Carmack powiedział". Midichloriany płyną w krzemie konsol, nie ma co :D
Ano. Jedyna "magiczna moc" to drzemie w utalentowanych developerach, którzy po jakimś czasie potrafią z tak słabego sprzętu wykrzesać piękną grafikę (patrz: Naughty Dog na przykład). Ot, moc optymalizacji, nie konsol.
 
Ano. Jedyna "magiczna moc" to drzemie w utalentowanych developerach, którzy po jakimś czasie potrafią z tak słabego sprzętu wykrzesać piękną grafikę (patrz: Naughty Dog na przykład). Ot, moc optymalizacji, nie konsol.

 
Ty to byś w każdej grze znalazł taki moment w którym gra źle wygląda . Współczuje Ci życia, skoro Ci się chce takie screeny znajdować :)
 
Według mnie Wiedźmin 3 wygląda lepiej od Uncharted 4. Jeżeli weźmiemy pod uwage ze Uncharted jest grą z zamkniętymi małymi lokacjami to grafika niczym się nie wyróżnia w tej grze. The Order niszczy Uncharted w przed biegach, i to byłoby na tyle o tych utalentowanych developerach, heh.
 
Według mnie Wiedźmin 3 wygląda lepiej od Uncharted 4. Jeżeli weźmiemy pod uwage ze Uncharted jest grą z zamkniętymi małymi lokacjami to grafika niczym się nie wyróżnia w tej grze. The Order niszczy Uncharted w przed biegach, i to byłoby na tyle o tych utalentowanych developerach, heh.

Uncharted nie jest grą z zamkniętymi małymi lokacjami więc twój argument jest inwalidą.
 
Jeśli nie brać pod uwagę modeli postaci, tekstur podłoża i ścian, roślinności oraz wody... To tak :D.
Tak, wiem, że napisałeś "według mnie" :).

Uncharted nigdy nie wyglądał tak jak na pokazywanych gameplayach. Podrasowane gameplay-e, do czego to doszło :D
 
Tu wygląda jakby się generacje pozamieniały, ten z PS3 to screen z gry robiony i dopieszczony przez devów?
Nie wiem czy dopieszczony, ale mając grę za soba jestem w stanie stwierdzić, że jest to bardzo porównywalny poziom. No i to jest screen - bądź co bądź - promocyjny. Ten od bladego pochodzi z video z gameplaya, więc trochę jakości zawsze zejdzie.
 
Nie wiem czy dopieszczony, ale mając grę za soba jestem w stanie stwierdzić, że jest to bardzo porównywalny poziom. No i to jest screen - bądź co bądź - promocyjny. Ten od bladego pochodzi z video z gameplaya, więc trochę jakości zawsze zejdzie.

Słyszałem, że grafika w Uncharted 3 zadziwia, widziałem różne zwiastuny ale brałem pod uwagę że podczas gry może to wyglądać gorzej, gdy można było grę ściągnąć w PS+ niestety wyświetlał mi się bug o braku miejsca na dysku(podczas gdy miałem wolnych około 70 gb) i sobie nie pograłem.

A co do "Ten od bladego pochodzi z video z gameplaya, więc trochę jakości zawsze zejdzie." to masz na myśli że to jest ze skompresowanego filmiku czy jak? Bo jeśli nie to przecież screen też był robiony podczas gameplaya :p
 
Chcialem pokazac ze nd lecialo w uja, z calym tym pierwszym 'gameplayem' (drake na plazy full ejdzdi 60fps) a ten prawdzywy wyglada jak kupa i nie wiele lepiej od 3.





Te konsole chamuja juz caly gamedev a dopiero co weszly na rynek, smiech na sali
 
Last edited:
Te konsole chamuja juz caly gamedev a dopiero co weszly na rynek, smiech na sali

Największym hamulcowym są sami deweloperzy, z tryliardem dlc, mikropłatnościami, wtórną, korytarzową rozgrywką na 5 godzin, owczym pedzie za grafiką i optymalizacją na kolanie. A akurat gry Naughty Dog wyglądają świetnie niezależnie od mocy sprzętu i są cholernie grywalne.
 
Przypominam, że temat dotyczy grafiki w W3, omawiać downgrade w Ucharted możecie w odpowiednim subforum.
 
@B l a d y
Najbardziej rozwój gier hamują ludzie, którzy jak ty oceniają gry po jakimś screenie z buildu na rok przed premierą gry. Dlatego deweloperzy skupiają się, aby gra wyglądała ładnie a nie np. miała 60 FPS, bo tego na screenie nie zobaczysz. Nie zobaczysz też nowych animacji, inteligentnych przeciwników, nowatorskich systemów itd. To wszystko spada w dół listy priorytetów, bo jak ludzie popatrzą na obrazek i nie będzie on dobrze wyglądał to się gra nie sprzeda.

I teraz widać to przy W3. Redzi skupili się na klimacie, ciekawych potworach, połączeniu otwartego świata z wciągającą fabułą, różnorodnych zadaniach pobocznych, a w nagrodę dostają 100 stron narzekań, że trawa jest za mało zielona.
 
Ale ten screen jest z trailera co był na E3 pokazywany, a nie muszę mówić, że trailer był w ruchu prawda? :rly?:
 
Top Bottom