Wiedźmin 3 - grafika

+
Nie oglądasz to nie wiesz i piszesz bzdury takie że ręce opadają
Nieważne, że nie grali w golda, gra się graficznie nie zmieni, wystarczy troszkę pomyśleć.
A co do kropek kresek i innych pierdółek, nie będę Cię uszczęśliwiał a pisał będę tak jak piszę "odstosunkuj" się od tego waść ;-)
To jest punkt regulaminu, do którego zgodziłeś się stosować, gdy się tu zarejestrowałeś.
 
Dla mnie to mogliby wymienić ten jeden model krzaka, który jest wybitnie ohydny i poprawić tą trawę, w takim GTA pojedyncze kępki są w porządku a Wiedźminie trawa prezentuje się tylko dobrze jeżeli jest skomulowana. Nic poza tymi dwoma elementami nie odstaje imo.

O jakim krzaku mówisz?
Rzeczywiście trawa, kiedy jest w małej ilości i oświetlona silnym światłem kierunkowym najbardziej obnaża swoje słabości, bo widać wtedy, że pojedyncze źdźbła nie rzucają cienia, a sam model jest 2d. Jednak w wielu innych przypadkach, tak jak tutaj:
http://s1.webmshare.com/aRJEe.webm
można pomylić z filmem. :)
 
Nieważne, że nie grali w golda, gra się graficznie nie zmieni, wystarczy troszkę pomyśleć.
.
Następnym razem jak będę grał w totolotka poradzę się Ciebie.

To jest punkt regulaminu, do którego zgodziłeś się stosować, gdy się tu zarejestrowałeś..

Napisałem Ci wyraźnie, nie wiem po co dalej się o tym rozpisujesz, masz tam taki trójkącik skarg i zażaleń kliknij dwa razy myszką.

.Edit :

"Proszę stonować swoje wypowiedzi."

Tak jest o panie i władco
 
Last edited:
Następnym razem jak będę grał w totolotka poradzę się Ciebie.
Rustine dobrze wie o czym mówi. To już ten etap produkcji, kiedy nic się nie modyfikuje, co najwyżej drobniutkie poprawki bugów. Graficznie ta gra się pewnie nie zmienia od długich miesięcy.
 
Rustine dobrze wie o czym mówi. To już ten etap produkcji, kiedy nic się nie modyfikuje, co najwyżej drobniutkie poprawki bugów. Graficznie ta gra się pewnie nie zmienia od długich miesięcy.

Pokaż mi w którym miejscu napisałem cokolwiek o bugach czy grafice
 
Jesteś w temacie o nazwie "Grafika". :|

Tia a 3 strony temu pierdu pierdu o kamerce oddalonej...

Nie wiesz tego ani ja ani ty co będzie w dniu premiery, możesz jedynie domyślać się co będzie z jakimś prawdopodobieństwem większym lub mniejszym.

Miesiąc temu był wielki krzyk i rozpacz z powodu obniżenia jakości grafiki , nagle po jednym wyemitowanym trailerze szczena opadła bo jak pięknie to wygląda. I co pewny jesteś na 100% że będzie gra wyglądać tak jak w trailerze ? czy może tak jak widzimy ją dzisiaj ?

Pewne jest tylko to że trzeba będzie odejść z tego świata i podatki zapłacić reszta to tylko domysły.

Mnie osobiście przeraża jak na dzień dzisiejszy odległość rysowania (dorysowywania się) tekstur.

To samo było w W2.

Na mniejszych rozdziałkach to tak nie razi w oczy, ale od 1440p w górę potrafi irytować.
 
Last edited:
O jakim krzaku mówisz?
Rzeczywiście trawa, kiedy jest w małej ilości i oświetlona silnym światłem kierunkowym najbardziej obnaża swoje słabości, bo widać wtedy, że pojedyncze źdźbła nie rzucają cienia, a sam model jest 2d. Jednak w wielu innych przypadkach, tak jak tutaj:
http://s1.webmshare.com/aRJEe.webm
można pomylić z filmem. :)
O ten krzak mi chodzi. Strasznie odstaje od reszty :D
http://i.imgur.com/eQbs8sl.jpg
 
Last edited:
Miesiąc temu był wielki krzyk i rozpacz z powodu obniżenia jakości grafiki , nagle po jednym wyemitowanym trailerze szczena opadła bo jak pięknie to wygląda. I co pewny jesteś na 100% że będzie gra wyglądać tak jak w trailerze ? czy może tak jak widzimy ją dzisiaj ?
Teraz jest taka jak w tamtym trailerze. A jesteś tu zbyt krótko, by wiedzieć, że krzyki o grafikę są tu od wielu lat, a nie miesiąca.
Gra będzie wyglądać jak na dzisiejszych gameplayach, tego jestem pewien. Normalne podejście, nie wiem czego innego ktoś miałby się spodziewać.
 
Teraz jest taka jak w tamtym trailerze. A jesteś tu zbyt krótko, by wiedzieć, że krzyki o grafikę są tu od wielu lat, a nie miesiąca.
Gra będzie wyglądać jak na dzisiejszych gameplayach, tego jestem pewien. Normalne podejście, nie wiem czego innego ktoś miałby się spodziewać.

Chodzi mi o to że jesteś tu od tylu lat i z góry wiesz co będzie za miesiąc, chylę czoła.
 
Mnie osobiście przeraża jak na dzień dzisiejszy odległość rysowania (dorysowywania się) tekstur.
Mnie również. Jedyna rzecz którą nie przeboleję, dopóki tego nie poprawią (moderzy, patche). W lesie czy w bardziej zamkniętych lokacjach jest w porządku, ale jak dryndamy sobie po otwartych polach, to aż strach spoglądać na las na horyzoncie. Co chwila jakieś popiny i inne doczytujące się rzeczy :(
 
Mnie również. Jedyna rzecz którą nie przeboleję, dopóki tego nie poprawią (moderzy, patche). W lesie czy w bardziej zamkniętych lokacjach jest w porządku, ale jak dryndamy sobie po otwartych polach, to aż strach spoglądać na las na horyzoncie. Co chwila jakieś popiny i inne doczytujące się rzeczy :(

To rysowanie niestety póki co ma być stałe z tego co wiem bez możliwości regulacji. Szkoda są i tacy co TX w SLI postawią i nic nie stało by na przeszkodzie, może w przyszłości coś ala "Uberpróbkowanie"

Ostatnio testowany był W2 w 1440p Ultra + Uber i na 2xTX szło między 79-90 klatek ;-) coś pięknego na 3xTx 105-115

Poza tym W2 ma bardzo dobre wykorzystanie multiGPU, ale nawet tam na max odległości rysowania tekstur nie jest to zadowalające ;//

w 4k to aż kole w oczy.
 
Last edited by a moderator:
Przy okazji, zauważyłem, że w grze gdy stoi się w wodzie w bezruchu, i tak woda wokół nóg Geralta faluje. Skoro postać stoi w bezruchu to woda też powinna chyba. Ale to taki szczegół. :V

Geralt stał tam przez 9 sekund, a fale wokół jego nóg wciąż się wzburzały. https://youtu.be/dlVX4DpbFNc?t=24m29s
 
Przy okazji, zauważyłem, że w grze gdy stoi się w wodzie w bezruchu, i tak woda wokół nóg Geralta faluje. Skoro postać stoi w bezruchu to woda też powinna chyba. Ale to taki szczegół. :V

Geralt stał tam przez 9 sekund, a fale wokół jego nóg wciąż się wzburzały.
Ale widzisz, że Geralt nie stoi bez ruchu, tylko chowa i wyciąga miecz, co zmienia jego postawę, więc przesuwa nogi i siebie samego lekko?
Widać jak fale powoli się uspokajają, po czym Geralt wyciąga/chowa miecz i pojawiają się od nowa.
 
Obawiam się wersji na konsolę, naprawdę czym prędzej chce ją zobaczyć.Gra na tych materiałach wygląda ładnie, czasem cudownie, otwarte lokacje są genialnie zaprojektowane ale tu nie chodzi o stronę techniczną tylko artystyczną. Nie wiem, naprawdę nie wiem czego spodziewać się po materiale z którejkolwiek konsoli.
 


na nagraniu joe nie widac sladu ani pluskajacej wody nie?

EDIT
jednak jest tylko nie jest biały dlatego latwo przeoczyc
 
Last edited:
Top Bottom