Wiedźmin 3 - grafika

+
@GosuPL ja nie rozumiem czego oczekujesz? Że magicznie nowe linie kodu się dopiszą? Że zmieni się sposób renderowania, czy co?
Ze względu na parytet Wiedźmin został... użyjmy eufemizmu, obrzezany... lub jak kto woli wykastrowany :)
 
@GosuPL ja nie rozumiem czego oczekujesz? Że magicznie nowe linie kodu się dopiszą? Że zmieni się sposób renderowania, czy co?
Ze względu na parytet Wiedźmin został... użyjmy eufemizmu, obrzezany... lub jak kto woli wykastrowany :)

Cierpliwość się opłaca, poważnie ;-)
 
@GosuPL ja nie rozumiem czego oczekujesz? Że magicznie nowe linie kodu się dopiszą? Że zmieni się sposób renderowania, czy co?
Ze względu na parytet Wiedźmin został... użyjmy eufemizmu, obrzezany... lub jak kto woli wykastrowany :)

Nie ciekawi Cię czemu nie działa "terrain quality" czytaj teselacja, albo sharpening nie robi żadnych różnic? Zgaduje że to będzie taki easter egg z strony Redow jak każdy sobie dziś w nocy to uruchomi i będzie działać - to tylko moje domysły i taka "nadzieja" :)
 
Z cierpliwością Gosu ma rację.Ja jestem pewien że rok+ i gra będzie wyglądać nieziemsko po instalacji kilku/kilunastu modów i wielu patchach.I te duperele od nvidi z gameworks(które jest jednym gigantycznym dick move z ich strony) się będą mogły schować wtedy.Czekać spokojnie-taki mam zamiar:)
 
Z cierpliwością Gosu ma rację.Ja jestem pewien że rok+ i gra będzie wyglądać nieziemsko po instalacji kilku/kilunastu modów i wielu patchach.I te duperele od nvidi z gameworks(które jest jednym gigantycznym dick move z ich strony) się będą mogły schować wtedy.Czekać spokojnie-taki mam zamiar:)

Ludzie, wy jakieś urojenia hodujecie... przecież mody nie zastąpią czegoś czego nie ma w kodzie gry!
Owszem, też chciałbym zostać zaskoczony ale to nierealne. Gadacie żeby sobie rok poczekać, ta, jasne, do tego czasu to każda strona i każdy portal będzie dyskutował o grze i przejedzie po niej spojlerami milion razu. Co będę miał za przyjemność, jak już fabuła będzie rozdmuchana po całych internetach?
Myślisz sobie, e, obejrzę Szósty Zmysł za miesiąc. Otwierasz portal z pocztą a tam w zakładce cinema news wielki tytuł "Bruce Willis zmagał się z rolą ducha na planie filmu 6ty zmysł".. no qrva...
 
Ludzie, wy jakieś urojenia hodujecie... przecież mody nie zastąpią czegoś czego nie ma w kodzie gry!
Owszem, też chciałbym zostać zaskoczony ale to nierealne. Gadacie żeby sobie rok poczekać, ta, jasne, do tego czasu to każda strona i każdy portal będzie dyskutował o grze i przejedzie po niej spojlerami milion razu. Co będę miał za przyjemność, jak już fabuła będzie rozdmuchana po całych internetach?
Myślisz sobie, e, obejrzę Szósty Zmysł za miesiąc. Otwierasz portal z pocztą a tam w zakładce cinema news wielki tytuł "Bruce Willis zmagał się z rolą ducha na planie filmu 6ty zmysł".. no qrva...

Jeśli tak piszesz,to chyba nie wiesz co mody potrafią robić z grami...A co do fabuły to wiesz-mnie ona nie obchodzi.Grając w każdą grę i tak przeklikuję wszystkie dialogi a cutscenki omijam.Chcę sobie pobiegać w dużym pięknym świecie i potłuc mobki-reszta mnie wali.
 
Last edited:
Jeśli tak piszesz,to chyba nie wiesz co mody potrafią robić z grami...A co do fabuły to wiesz-mnie ona nie obchodzi.Grając w każdą grę i tak przeklikuję wszystkie dialogi a cutscenki omijam.Chcę sobie pobiegać w dużym pięknym świecie i potłuc mobki-reszta mnie wali.

Z jednej strony całkowicie rozumiem i szanuję, w jaki sposób ktoś lubi spędzać czas, w jaki sposób lubi grać, ale w przypadku Wiedźmina - pojąć tego nie mogę.
 
Mi to się śmiać chce, bo jak pisałem o tym żeby spać spokojnie w kwestiach grafiki...To nagle, że niby trolluje, bajki wymyślam itp.
No a tu proszę bardzo, osoby które dostały ode mnie wiadomość , zapewne teraz same widzą iż wszystko o czym tam pisałem.
Potwierdza się :)

Powiem ci szczerze że za każdym razem gdy widzę tutaj twój post ,to zazwyczaj odnosi się on do jakiś wiadomości na PW , która ma się sprawdzić po premierze i wiesz co? strasznie chciałbym wiedzieć co ty tym ludziom pisałeś :)
 
Masakra czekać rok na granie dla jakiś modów, które czasem coś poprawią, a czasem przy okazji zepsują klimat.
Dla mnie to bezsensu. Tym bardziej, że w komentarzach miesza się prawdziwy dałngrejd (który można zauważyć porównując skriny) z mitycznym dałngrejdem. Na przykład to GI. Pytałem, czy kiedykolwiek to było w grze. Czy wiadomo, że było, a nie że się komuś wydaje, że było, bo ulega histerii dałgrejdowej i w każdej różnicy kolorystycznej dostrzega uwalenie połowy technologii.
 
Ja posiadam 970 i i5-2500k i uważam to za niezły sprzęt. Mocno powyżej średniej - co mi on da w Wiedzminie? Ustawienia ultra w 30fps, które wyglądają podobnie do tego, co widać na konsolach. A co dopiero te zmiany w plikach czy mody....chyba za stary jestem aby za to płacić tak kosmiczne sumy jak 2xTitan....i to jest właśnie powód dla którego bardzo będę dbał o obecny sprzęt, bo posłuży mi wiele wiele lat. A do gier, za 4-5 lat, konsolka do zestawu.
Że taki wiedzim i taki sprzęt jak obecnie nie były dostępne, gdy miałem 19 lat :D
 



:huh:
 
Heh,przed tym patchem to wymarłe miasto widzę a po patchu przynajmniej ktoś się tam błąka.Oj biedni złomsolowcy,u nich miasta duchów pewnie zostaną na stałe.

Konsole nie mają wielu npc w miastach, jest pusto? Grubo. Troszkę się wierzyć nie chce, że podkrecili na nich grafe a odjeli npców hehehe.
 
Mam takie pytanko. Może nie tutaj powinienem, ale to chyba najlepszy temat jest: Czy Wiedźmin 3 obsługuje rozdzielczość 1600x900?
 
Top Bottom