Wiedźmin 3 - grafika

+
Wszystko wskazuje na to, że Qyzu'owi najwygodniej jest mnie ignorować - trudno, jakoś to przeżyję ;). W każdym razie dyskutować ze ścianą nie zamierzam.
Tak się składa, że mam to samo wrażenie, bo ile można tłumaczyć jedną rzecz, by w końcu ktoś zrozumiał? W innych sprawach jest podobnie. Już mnie to trochę męczyć zaczyna. Mało kto widzi niektóre rzeczy od razu. Ja je zauważam, piszę o tym, a potem trzeba tłumaczyć lub kłócić się przez 10 stron tematu aż w końcu ktoś jeszcze załapie o co mi chodzi i zwróci honor. Co za świat.

eustachy_J23 said:
Bo tak to w praktyce wygląda.
Myślę, że można tego uniknąć nie podążając tym samym trendem, tylko dlatego, że inni twórcy tak robią. Wymagania W3 minimalne mogłyby być spokojnie podobne do tych w W2, tylko trzeba odpowiednio uprościć grafikę/fizykę. Gra na minimalnym wyglądałaby wtedy brzydko, ale przynajmniej ktoś ze starym kompem będzie mógł w nią pograć. I to samo można zrobić w drugą stronę, aby za parę lat ktoś mógł pograć nie czując, że grafika się przestarzała.
 
[...] Ja je zauważam, piszę o tym, a potem trzeba tłumaczyć lub kłócić się przez 10 stron tematu aż w końcu ktoś jeszcze załapie o co mi chodzi i zwróci honor. Co za świat.
[...]

Moje przeprosiny dotyczyły bezpodstawnie postawionego przeze mnie zarzutu, że mnie ignorujesz. Nie oznaczały przyznania Ci całkowitej racji w temacie, wciąż nasze zdania się różnią - musimy z tym jakoś żyć ;).
 
Zaraz zacznie się cytowanie samych siebie. To znak, że wszystkie argumenty padły, a i tak żadna ze stron nie czuje się przekonana. Najwyżej parę osób nie jest już takie pewne swoich przekonań. Podsumowując - jednym Wiedźmin już się podoba, a drudzy mają bardzo wysokie wymagania i jeszcze długo będą nieusatysfakcjonowani wyglądem gry. Gdzieś tam pośrodku kręci się parę osób, które w zasadzie po części są w stanie zrozumieć obie strony, ale nie czują parcia na ekspresyjne wyrażanie swojego zdania.
Loozik. Jak w Sejmie - kompromis niemożliwy do osiągnięcia. :harhar:
 
Myślę, że można tego uniknąć nie podążając tym samym trendem, tylko dlatego, że inni twórcy tak robią. Wymagania W3 minimalne mogłyby być spokojnie podobne do tych w W2, tylko trzeba odpowiednio uprościć grafikę/fizykę. Gra na minimalnym wyglądałaby wtedy brzydko, ale przynajmniej ktoś ze starym kompem będzie mógł w nią pograć. I to samo można zrobić w drugą stronę, aby za parę lat ktoś mógł pograć nie czując, że grafika się przestarzała.
Jaki to wg ciebie stary komp? Przykładowo taka tunelowa gra jak Fifa 15 wymagać będzie co najmniej 4 rdzeniowego procesora... takie już czasy nastały
2 sprawa jest taka ze większość krzykaczy o grafikę ledwo grę może odpalą na średnich ale krzyczą co by jeszcze w grze chcieli i jakie efekty by chcieli aby było...
 
Last edited:
Jaki to wg ciebie stary komp? Przykładowo taka tunelowa gra jak Fifa 15 wymagać będzie co najmniej 4 rdzeniowego procesora... takie już czasy nastały
2 sprawa jest taka ze większość krzykaczy o grafikę ledwo grę może odpalą na średnich ale krzyczą co by jeszcze w grze chcieli i jakie efekty by chcieli aby było...
Wymagania Fify 15 są zupełnie nie współmierne do tego co oferuje gra. Wiem, bo graliśmy w demo u kumpla. EA nie potrafi porządnie ogarnąć tego Ignite, co go wydali rok temu na "nextgeny". Ale po co ogarniać silnik, skoro można powiedzieć graczom by kupili lepszy hardware (tak kiedyś zrobił Ubisoft).
 
Jaki to wg ciebie stary komp? Przykładowo taka tunelowa gra jak Fifa 15 wymagać będzie co najmniej 4 rdzeniowego procesora... takie już czasy nastały
2 sprawa jest taka ze większość krzykaczy o grafikę ledwo grę może odpalą na średnich ale krzyczą co by jeszcze w grze chcieli i jakie efekty by chcieli aby było...
To nie czasy takie, tylko ludzie taki dziwny trend wytworzyli. Najwyższy czas, żeby to ktoś zmienił zamiast podążać w złym kierunku. Chyba, że nie lubisz zmian na lepsze :p
2 sprawa jest taka, że Ci gracze chcieliby pograć na lepszych ustawieniach jak będą mieć kasę na lepszą kartę.
 
Jedyna podstawowa sprawa jest taka - że jeśli Redzi zarzekali się, że uda im się zrobić najładniejszy RPG to powinni do tego dążyć - zrobić jak najładniejszą grafikę - tyle.
 
Jedyna podstawowa sprawa jest taka - że jeśli Redzi zarzekali się, że uda im się zrobić najładniejszy RPG to powinni do tego dążyć - zrobić jak najładniejszą grafikę - tyle.
Znowu to samo? A znasz jakiegoś ładniejszego erpega? Do premiery W3 z pewnością takowy nie wyjdzie, więc można powiedzieć, że Redzi dotrzymają obietnicy.
 
Rustine said:
Jest gdzieś ładniejszy rpg? Na razie nie znalazłem.
sebogothic said:
A znasz jakiegoś ładniejszego erpega?
Nie chodzi o to, żeby był "najładniejszy", tylko "jak najładniejszy", a to podstawowa różnica. REDzi się jeszcze nie wywiązali i raczej już nie wywiążą, bo downgrade był i jakoś wątpię by ostatecznie zrobili grafikę jak na trailerze VGX, a tylko wtedy wykorzystaliby swój potencjał i zrobiliby tak jak obiecywali: "jak najładniejszą grafikę".
 
Nie chodzi o to, żeby był "najładniejszy", tylko "jak najładniejszy", a to podstawowa różnica. REDzi się jeszcze nie wywiązali i raczej już nie wywiążą, bo downgrade był i jakoś wątpię by ostatecznie zrobili grafikę jak na trailerze VGX, a tylko wtedy wykorzystaliby swój potencjał i zrobiliby tak jak obiecywali: "jak najładniejszą grafikę".
Kim jesteś, że potrafisz zmierzyć limity silnika?
Dlaczego grafika lepsza niż w każdej dotychczasowej grze RPG jest zła?
 
Nie chodzi o to, żeby był "najładniejszy", tylko "jak najładniejszy", a to podstawowa różnica. REDzi się jeszcze nie wywiązali i raczej już nie wywiążą, bo downgrade był i jakoś wątpię by ostatecznie zrobili grafikę jak na trailerze VGX, a tylko wtedy wykorzystaliby swój potencjał i zrobiliby tak jak obiecywali: "jak najładniejszą grafikę".
Heh a to dobre jest.:hai: Szczwanie pomyślałeś, bo przecież ZAWSZE można zrobić ŁADNIEJSZĄ grafikę, ale skoro uważasz, że można zrobić jeszcze ładniejszą do jedź do ich siedziby i im to pokaż.
 
Pomimo tego downgrade nie wnikam czy był czy nie dziennikarze mówią ze wygląda wiedźmin i tak lepiej niż Dragon Age więc jeśli wierzyć dziennikarzom to w jakimś tam stopniu się wywiązali i wygląda najładniej z RPGów
 
Jest gdzieś ładniejszy rpg? Na razie nie znalazłem. Oczywiście mówię o technikaliach, kwestia artystyczna do oceny po premierze.

No nie ma, przynajmniej ja nie znalazłem, kwestia w tym aby nadal dopieszczać, bo czemu nie ;).

Znowu to samo? A znasz jakiegoś ładniejszego erpega? Do premiery W3 z pewnością takowy nie wyjdzie, więc można powiedzieć, że Redzi dotrzymają obietnicy.

Znowu nie umiesz czytać? Powiedziałem, że W3 jest brzydki? Nie wiem czy dotrzymali ale jestem dobrej myśli.
 
Pomimo tego downgrade nie wnikam czy był czy nie dziennikarze mówią ze wygląda wiedźmin i tak lepiej niż Dragon Age więc jeśli wierzyć dziennikarzom to w jakimś tam stopniu się wywiązali i wygląda najładniej z RPGów
Nie trzeba wierzyć na słowo, bo gameplaye obu gier można obejrzeć i Wiedźmin 3 bezapelacyjnie wygrywa.

Znowu nie umiesz czytać? Powiedziałem, że W3 jest brzydki? Nie wiem czy dotrzymali ale jestem dobrej myśli.
Chyba ty masz problemy z czytaniem ze zrozumiem.
 
Last edited:
Nie trzeba wierzyć na słowo, bo gameplaye obu gier można obejrzeć i Wiedźmin 3 bezapelacyjnie wygrywa.


Chyba ty masz problemy z czytaniem ze zrozumiem.

Jedyna podstawowa sprawa jest taka - że jeśli Redzi zarzekali się, że uda im się zrobić najładniejszy RPG to powinni do tego dążyć - zrobić jak najładniejszą grafikę - tyle.

Znowu to samo? A znasz jakiegoś ładniejszego erpega? Do premiery W3 z pewnością takowy nie wyjdzie, więc można powiedzieć, że Redzi dotrzymają obietnicy.

Hmmm. Napisałem, że W3 nie jest ładny albo znam ładniejszego RPG? Czy napisałem, że Redzi nie dotrzymują obietnicy?

Ja powiedziałem, że to będzie najładniejszy RPG? Nie. Powiedzieli to Redzi. Więc niech do tego dążą i tylko tyle. A nikt nie mówi, że już teraz nie jest dobre - mo0że być lepiej. Więc tak - Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a później jeszcze rzucasz się nie wiem o co.
 
Kim jesteś, że potrafisz zmierzyć limity silnika?
Dlaczego grafika lepsza niż w każdej dotychczasowej grze RPG jest zła?
Jak się dało w starszych materiałach zrobić lepszą grafikę to da się i teraz.
Nie jest zła, ale może być lepsza, skoro już ją widzieliśmy w starszych materiałach.

sebogothic said:
ale skoro uważasz, że można zrobić jeszcze ładniejszą do jedź do ich siedziby i im to pokaż.
Sami sobie pokazali, że umieją zrobić lepszą. Trailer VGX. Czytajcie ze zrozumieniem, serio.
 
Hmmm. Napisałem, że W3 nie jest ładny albo znam ładniejszego RPG? Czy napisałem, że Redzi nie dotrzymują obietnicy?

Ja powiedziałem, że to będzie najładniejszy RPG? Nie. Powiedzieli to Redzi. Więc niech do tego dążą i tylko tyle. A nikt nie mówi, że już teraz nie jest dobre - mo0że być lepiej. Więc tak - Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a później jeszcze rzucasz się nie wiem o co.

Ale jak mają dążyć do czegoś co już teoretycznie osiągnęli? No chyba że czytając ten temat zacząłem głupieć i nie rozumiem polskiego...

Edit
Up Jeśli mają tą "lepszą grafikę" uzyskać za pomocą tony filtrów i wyostrzeń, jak to było wcześniej, to podziękuję...
 
Jak się dało w starszych materiałach zrobić lepszą grafikę to da się i teraz.
Nie jest zła, ale może być lepsza, skoro już ją widzieliśmy w starszych materiałach.
Rozumiesz, że taka grafika może nie działać na obecnych komputerach i mogła nigdy nie istnieć? Mogła być podkręcona tylko do trailera.
Sam nie masz komputera odpowiedniego na pociągnięcie czegoś takiego, a krzyczysz o tę grafikę, jakbyś wydał sześć tysięcy na sprzęt.
 
Top Bottom