Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Ja grałem w skyrim i jedyny utwór jaki pamiętam to Dovakin jest naprawdę dobry, Ale tak na poważnie to mało mnie ochodzi muzyka w wiedźminie 3. Zawsze wyłączam muzykę praktycznie w każdej grze by słyszeć tylko najważniejsze rzeczy wpływające na rozgrywkę.
 
Ja grałem w skyrim i jedyny utwór jaki pamiętam to Dovakin jest naprawdę dobry, Ale tak na poważnie to mało mnie ochodzi muzyka w wiedźminie 3. Zawsze wyłączam muzykę praktycznie w każdej grze by słyszeć tylko najważniejsze rzeczy wpływające na rozgrywkę.

Jak dla mnie to muzyka jest jedną z nich, bo bardzo wpływa na klimat gry :p

---------- Zaktualizowano 14:38 ----------


Ktoś poda mi utwór od początku do 0:59?

To jest kilka utworów(a dokładnie 2), tylko że się bardzo płynnie przełączają i brzmią jak jeden :p
 
Last edited:
Świetny utwór. Można w nim usłyszszeć tak uwielbiany przeze mnie motyw z intra :) (gdy Geralt pojawiał się na ekranie)
 
Są ciary. Szkoda że taki krótki :D To pierwszy jak dotąd utwór z W3, który ewidentnie powoduje uczucie grozy i zagrożenia, faktycznie nieco podobny do motywu muzycznego Muru z Gry o Tron. Niby ten z Elder Blood również wywoływał podobne emocje, ale jednak znacznie słabiej. Klasę niżej. Zresztą, tamten będzie mi się zawsze niemiło kojarzył z tym średnio udanym trailerem.
Ciekawe, czy utwór pochodzi z samej gry, czy został skomponowany wyłącznie na potrzeby zwiastuna. Jeśli jest w grze, to ciekawi jego tytuł. Czyżby Menu główne? Chociaż jakoś średnio pasuje, i za krótkie...
 

Niezły. Do gry o tron szczególnie podobne partie bębnów i smyczkowe. A tak swoją drogą - już za miesiąc będę miał możliwość posłuchać tej muzyki na żywo przy obecności kompozytora Ramina Djawadi na kolejnej edycji krakowskiego Festiwalu Muzyki Filmowej. Czuję że będzie super! Inna rzecz, że parę lat temu na tym festiwalu grano muzykę z... Wiedźmina. Niestety nie byłem na tym koncercie.
 


Muzyka grająca w czasie walki z tym potworem.



https://youtu.be/7qjAiVSssB0?t=50s

https://youtu.be/LRsNFKfOh4o?t=18m36s
 
Last edited:
Dwa bardzo dobre utwory - aż mi się ciepło na sercu zrobiło, przez moment nieco obawiałem się że będziemy mieli same słowiańskie baby w tle bez jakiegoś ciekawszego bitewnego mięsa :)

Teraz tylko moja prośba żeby tym razem bitwy trwały ponad 5 sekund cobym mógł tych soundtracków również w grze, a nie tylko na YT posłuchać :p
 
Eee tam. Najlepsza muza w całym trailerze leci od 2 minuty. Cały czas odtwarza mi się ten utwór w głowie :p

Muzyka grająca w czasie walki z tym potworem.

Wut... Na prezentacji ten kawałek zaczynał się chyba od 52 sekundy (czyli najlepszy fragment) i tak leciało cały czas. Okazuje się, że 95% tego kawałka jest zwyczajnie słabe i trzeba aż minutę czekać aż się zacznie najlepsza część... Która do tego trwa 10 sekund :(
 
Last edited:
@adventus To na pewno nie jest cały utwór. Można było go usłyszeć również w trailerze Battle Areny, w którym najlepszy moment przechodził w jeszcze lepszy moment. Poza tym, końcówka jest urwana.
 
No ja też miałem nadzieję że ta "fajna część" będzie zajmować większą część utworu i zacznie się szybciej, ale reszta też jest świetna, zagrzewa do walki nawet lepiej od "Hunt or be Hunted". Jak dotąd najlepszy utwór combatowy, moim zdaniem.
 
Top Bottom