Wiedźmin 3 - grafika

+
Wyrwałem gdzieś na necie, na pierwszy rzut oka myślałem, że to jakiś cosplay podrasowany efektami. Dla was też wygląda to o wiele lepiej niż gra? (pomijając trochę zbyt mocne "światło")
Wolę tę wersję "in-trailerową". Żadnej graficznej różnicy nie widzę, a obrazek poniżej wygląda moim zdaniem naturalniej:
 
Wolę tę wersję "in-trailerową". Żadnej graficznej różnicy nie widzę, a obrazek poniżej wygląda moim zdaniem naturalniej:

Dokładnie, wersja ze zwiastuna znacznie lepsza. To "podkolorowane" ustrojstwo wali po oczach niesamowicie, aż boli. Imo badziewnie się prezentuje.
 
Odnośnie grafiki w CDA można wyczytać m.in.:
Podobnie jak w "dwójce" walą po oczach kolory - jaskrawe, intensywne i troszkę w sumie kiczowate (ech te filmowe zachody słońca...).
Może w ustawieniach grafiki Redzi dodadzą paseczek, który pozwoli ustawić nasycenie kolorów? Albo dodadzą takie warianty jak w Arcanii: mniej oraz bardziej nasyconą kolorami.


 
Ale po co? W sterach nVidii można zmniejszyć poświatę cyfrową i da to dokładnie to samo. Jestem przekonany, że na kartach AMD jest coś podobnego.
 
Wielu muśli że wystarczy zmniejszyć nasycenie kolorów i gra staje się mroczniejsza.
:facepalm:

przyklad moda pod new vegas
przed


po
 
Nie chodzi o to by gra stała się mroczniejsza, a by była bardziej naturalna. Obecnie kolory są przejaskrawione, przez co jak napisał Mac Abra w CDA gra momentami może wyglądać trochę kiczowato.

tego nie zalatwi sie zmniana nasycenia
trzeba bawic sie shaderami

Gdyby wylaczyc bloom w pierwszym wiesku to mozna uznac ze ma najnaturalniejsze oswietlenie
 
@B l a d y
Nazywasz naturalnym płaskie i statyczne oświetlenie z okropnymi cieniami. Długo szukałeś tego super zdjęcia porównawczego z kompletnie zachmurzonym miastem?

kiedy pisze oswietlnie to znaczy shadery, to one opdowiadaja za cala stylistyke gry

przyklad

off - sama geometria, i tekstury


shadery on
 
kiedy pisze oswietlnie
Dobre "oswietlnie" to podstawa. A pierwszy Wiedźmin często wygląda jak na tym pierwszym obrazku.
Nie rozumiem skąd pochodzi takie wychwalanie grafiki jedynki, bo to zwykła gra, która się zestarzała dosyć mocno. Nazywanie jej naturalną jest mocnym przegięciem.
 
Top Bottom