Wiedźmin 3 - grafika

+
Tak, gameplayów też już nie chce mi się oglądać -Nic nowego z nich nie wyciśniemy. Teraz to już czekam jedynie na dzienniki i materiały typu "świat gry". No i trailery. Fajnie byłoby obejrzeć coś na miarę SoD.

@sserek Ty to masz zapłon xD
 
Last edited:
@adventus
 
Tak, gameplayów też już nie chce mi się oglądać -Nic nowego z nich nie wyciśniemy. Teraz to już czekam jedynie na dzienniki i materiały typu "świat gry". No i trailery. Fajnie byłoby obejrzeć coś na miarę SoD.

@sserek Ty to masz zapłon xD
Co z twoim kontem w końcu?
 
Last edited:
Tak, gameplayów też już nie chce mi się oglądać -Nic nowego z nich nie wyciśniemy. Teraz to już czekam jedynie na dzienniki i materiały typu "świat gry". No i trailery. Fajnie byłoby obejrzeć coś na miarę SoD.

Podpisuję się obiema rękami! Do premiery coraz bliżej, warto by może ruszyć już z tą "wielką i agresywną" kampanią marketingową i promocyjną, którą REDzi zapowiadali na okres przedpremierowy. Osobiście też sądzę, że starczy już tych "gejmplejów", zwłaszcza, że im więcej gry zobaczymy w ruchu przed premierą, tym mniejszy będzie "efekt wow", kiedy dostaniemy Geralta w swoje ręce.
Za to nowy trailer, na miarę Kiling Monsters chętnie bym przygarnął :)
 
Amen. Do premiery gry dwa (dwa!) miesiące które zlecą jak z bicza, więc już najwyższy czas wyciągnąć działa większego kalibru. Zero gameplayów - dzienniki, filmy z cyklu "z kamerą wśród devów", różne raporty z linii frontu z Jagiellońskiej. Screeny, konkretne artworki. To już ten czas.
 
Dwa równe miechy będą 19 marca. Szybko zleci.

I tego się obawiam(y).
Im bliżej do premiery tym większy strach, że gra nie spełni pokładanych w niej nadziei i wygórowanych oczekiwań (dodatkowo rozniecanych przez dział marketingu). Tak zawsze można żyć nadzieją, że coś poprawią, może jeszcze zmienią na lepsze.

Oby do kolejnego przełożenia premiery :).
 
Hehe gdyby nie było obsuwy to pewnie większość już ukończyłaby W3. :) A ja dalej się zastanawiam czy kupić W3, choćby dla samego soundtracku i spróbowania czy gra ruszy na moim rzęchu, czy anulować pre-ordera. Ciekaw jestem jakich rozdzielczości i ustawień graficznych dotyczą wymagania zalecane.
 
I tego się obawiam(y).
Im bliżej do premiery tym większy strach, że gra nie spełni pokładanych w niej nadziei i wygórowanych oczekiwań (dodatkowo rozniecanych przez dział marketingu). Tak zawsze można żyć nadzieją, że coś poprawią, może jeszcze zmienią na lepsze.
Nie wiem, czy jest jakikolwiek sens siedzieć tutaj i czekać na grę, jeśli jedynie się o nią boisz i na nią psioczysz. Z takim nastawieniem na pewno nie spełni Twoich oczekiwań. Bo nie masz żadnych, chcesz tylko, żeby była idealna. Nie da się.
 
Moim zdaniem też nie ma się co jarać tak grafiką itd. bo nie wiadomo czy ją taką ujrzymy u siebie i czy w ogóle ją ujrzymy. Premiery REDzi nie przełożą już na pewno. Zgniecie ich presja czasu i presja stworzonej przez siebie produkcji. Tyle co przełożyli wystarczy i nam i im. Gry idealnej nie zrobicie nigdy, zawsze będą bugi itd.
 
Podobno na hands on W3 był odpalony w rozdzielczości 2560x1440. Na GTX 980 działało w 30 klatkach na wysokich to w rozdizelczości 1920x1080 pewnie już będzie 45 klatek + optymalizacja, więc można założyć 60. A na ultra 20-30? :D Jakby nie patrzeć i tak byłoby dużo lepiej niż w przypadku jakby oni grali w 1080p.

A tak swoją drogą, czyżby ktoś uruchomił grę na ultra na hands on??
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/wiedzmin-3-dziki-gon-rozgrywka.html
Wiedźmin działał (na oko) z prędkością około 40 klatek na sekundę przy ustawieniach wysokich, włączenie ustawień uber powodowało dość niewielki spadek płynności. Wyłączenie synchronizacji pionowej skutkowało dość mocnym tearingiem.
 
Last edited:
Top Bottom