Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Tym właśnie sposobem jedzie do mnie darmowy Ethan Carter :D

Dokładnie. Mój dodatkowo jedzie z bezpłatną przesyłką do kiosku ruchu oddalonego ode mnie o jakieś 100 metrów. Odbiorę sobie w poniedziałek, idąc po mleko do sklepu
.
 
Ja mam kiosk dosłowni o 50m (chyba nawet mniej niż 50m) do klatki. W kapciach można się kopnąć. :)
 
Last edited:
A gdzie się to słuchowisko pojawiło? Dostałeś jakiegoś maila? Może ja też mam. :p


Dostałem maila, że anulowane i kasę mi zwrócili. Wymieniłem, jeszcze kilka bardzo miłych maili z prezesem Michałem i oo ;) Wczoraj wchodzę na maila, a tam czeka link do słuchowiska i kupony..Jestem ciekawe czy dostanę autograf Rozenka :cheers:
Może i jestem farciarz, ale to co dostałem, daję innym :D
 
Last edited:
@Marcin Momot kazał mi wrócić na forum, to jestem;) 14 powiadomień, jesteście szaleni!

A ponieważ nie wszyscy śledzą mnie na Facebooku, dołączam jeszcze zdjęcie z imprezy, którą dla dziennikarzy (głównie zagranicznych) i partnerów zorganizował CD Projekt RED we wtorek. Impreza była oczywiście genialna. A już w najbliższych dniach będziecie mogli przeczytać o tym, jak grało mi się w Wiedźmina 3, so stay tuned. I, może tym razem, do zobaczenia szybciej!

View attachment 9546
 

Attachments

  • cdpr.jpg
    cdpr.jpg
    116.1 KB · Views: 50
Last edited:
Owszem, karmili bardzo dobrze:) Na widoczny na zdjęciu talerzu jest między innymi Karkówka po mariborsku i jakaś pyszna sałatka owocowa:p
 
Fajnie, w oddali widać jakieś sarenki, na niebie ptaki, a jeden sobie przycupnął obok Geralta. :) Świat będzie tętnił życiem.
 
Mnie sie podoba jak są pokazane te szczątki ludzkie (chyba), wygląda do dość groźnie. Zwłaszcza ten fragment głowy jest ciekawy. Ciekawe co przegryzło czaszke w pół :D
 
Top Bottom