Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+

Guest 3669645

Guest
I tak macie pamiętać o przygotowaniu dyktafonów!

Mi się nie będzie chciało czekać na polski gameplay w internetach :p
 
@solan7 Wypytaj ich może jeszcze jak to jest z tymi słabymi punktami u potworów, czy zawsze będzie to polegało na zastosowaniu odpowiednich petard/olejów oraz finiszerów (przebicie dwóch serc na raz), czy może Geralt podczas walki będzie mógł również osłabić przeciwnika za pomocą miecza (np. podciąć ścięgna Biesa by uniemożliwić mu szarżowanie), a jeśli tak, to jak to ma działać?
 

Guest 2686910

Guest
@sebogothic Z tego co mówił Marcin, to zanim oni zdążą zapytać, to odsłoni się już Yen na stronie. Także tego.
 
Niestety nie wiem czy uda mi się mi się wrócić z delegacji na czas i pojechać na PGA.
Także liczę na forumowiczki i forumowiczów, którzy będą na pewno.
Nagrajcie ten gamepley choćby suszarką do włosów i udostępnijcie!
 

Guest 2686910

Guest
Ale to są arty. Geralt też na gameplayach nie wygląda dokładnie tak jak na stronie głównej.
No, ale raczej dają jakieś pojęcie o kierunku w którym zmierza wygląd danej postaci. Geralt, choć mniej dopieszczony, wygląda bardzo podobnie do artu czy innego rendera ze strony. Ciri też, są subtelne różnice, ale w zasadzie ta sama postać. W przypadku Yennefer spodziewałbym się tego samego - w pewnym sensie wyznaczenia trendu, zgodnie z którym podąża wygląd postaci.
Ale pytać mogą. Co za różnica w sumie.
 
Ale wyglądał gdy ten render powstawał, czyli w okolicach E3 2013. Triss, Ciri i Emhyr do swoich renderów, które są znacznie nowsze niż ten Geralta, są bardzo podobni, Emhyr nawet bliźniaczo, więc sądzę, że Yen też będzie bardzo przypominać tą grową.
 
I teraz pozwólcie że przypomnę wam te czasy, gdy największym problemem z modelem Yen, był nie superczarno-czarny kolor włosów...
 

Guest 3669645

Guest
@sebogothic Z tego co mówił Marcin, to zanim oni zdążą zapytać, to odsłoni się już Yen na stronie. Także tego.
Tyle że to wizerunki bardziej od Platige Image, niż z prawdziwej gry :p I dobrze, niech REDzi się nie patrzą na Yen z intra, niech się patrzą na SoD.
 
Jeżeli Gameplay po polsku będzie udostępniony tego samego dnia, albo w przeciągu kolejnych 2-3 dni, to nagranie samego głosu (jeśli już to tylko b. dobrej jakości - bez szumów itp.). Chyba nie warto wypuszczać "ewentualnego nagrania słuchowego".
Jeśli udostępnieni gameplay'a miało by trwać z tydzień albo i dłużej, to wówczas gdyby któryś z yutuberów mógłby taki materiał zamieścić w odpowiednim miejscu.

Co do pytań... to jeszcze powinniście się nad nimi zastanowić i zrobić ewentualnie dwie wersje, by w razie czego dwie osoby (jeżeli będzei taka możliwość) z osobna podpytały Redów.
Prosiłbym również o nagranie wypowiedzi Redów, na jakiś nośnik.

A jeśli mogli byście później zaprezentować dany materiał tak jak to zrobił kiedyś chyba Kinley (mogę się mylić, ale chyba na Gamescome jeden z forumowiczów przeprowadził wywiad z jedną osobą z CDPR i całkiem ładnie to wyszło, tym bardziej, że pytania były sensowne i odpowiedzi wyjaśniały niektóre niejasności). Było by super.
 
Last edited:
I dobrze, niech REDzi się nie patrzą na Yen z intra, niech się patrzą na SoD.

Tak na pierwszy, drugi, a nawet trzeci rzut oka wersje te są bardzo podobne. Widać to wyraźnie na zbliżeniu.
Oczywiście to może być mylne wrażenie, przekonamy się jutro.
 
Tak na szybko teraz przeglądam forum. Czytając przyszło mi jeszcze jedno (zapewne nie tylko według mnie) ważne pytanie.

Co z REDkit'em dla W3 – Czy CDPR planuje wypuścić i jak szybko planuje to zrobić. Czy zdają sobie sprawę, że szybka możliwość wprowadzania modów potrafi przedłużyć znacznie "życie" gry, co wpływa wprost proporcjonalnie na jej sprzedaż?

TES5 - Skyrim jest tego chyba najlepszym przykładem
 
O, też o to miałem zapytać. Możecie się zapytać jakie wsparcie będzie dla modów i czy modderzy będą mieć taką swobodę jak w TESach. Modując Fallouta 3, Dragon Age'a, TESy czy Gothiki zdałem sobie sprawę, jak różne modyfikacje przedłużają żywotność danej gry, bo możemy choć część elementów zmienić wedle własnego uznania.
 
Mam nadzieję, że nie będzie z redkitem tak jak ostatnio, czyli że przez połowę betatestów miał takie bugi, że nie dało się pracować.
 
Top Bottom