Wiedźmin 3 - grafika

+
Zbrickowane Faty? No proszę, a mojemu już 6 latek stuknęło i dalej działa pięknie. Jeżeli też już chcesz porównywać częstotliwość YLODa do RRODa to kończ Waść, wstydu sobie oszczędź. ;)
Ale wiesz, że chodzi mi o pierwszą partię konsol, które były masowo odsyłane, zupełnie jak Xboxy? Nie były to oczywiście ilości proporcjonalne, ale mówienie, że Sony tworzy bezawaryjne sprzęty jest śmieszne.
 
@Zawiszay Owszem, Xbox nie jest ideałem, ale MS po RRODzie bardziej dba o bezawaryjność swojego sprzętu. PS4 dość często się przepalają, chodzą jak odrzutowce i grzeją się jak piec w zimie.Ścierające się gumki na analogach albo zacinające triggery. Mały rozmiar, zasilacz w środku i wentylator słabej jakości to powodują. 3 znajomym poszły PS4. Na którymś polskim forum jest temat na 150 stron o sypiących się PS4. Niektórzy po 6 razy (z ręką na sercu czytałem o takim przypadku na forum Gametrade) wysyłają konsole do serwisu i mają na to dowody. Do tego polski serwis to żenada, a zepsute konsole są wysyłane do Francji. Xbox One jest praktycznie bezawaryjny, do tego chodzi mega cicho (wiem, bo słyszałem), a po rejestracji konsoli dostajesz 2 lata serwisu na wszystko. Serwis MS to ponoć akurat perełka. Nie jestem fanboyem MS. Skończmy te dyskusje, bo widzę, że na forum panuje opinia o "obrzydliwym M$ co nie umie sam zrobić porządnego ekskluziwa to kupuje inne tytuły".
@Skyhawk 60fps to mogliby osiągnąć przy 720p, to i tak z wielkim trudem przy takiej otwartości świata i grafice. To że obniżą o te 180p nie znaczy, że magicznie wskoczy 20-30 klatek. Nadal będzie 30. Te 180p mogą poświęcić, aby dodać np.: lepsze tekstury, cienie, roślinność czy więcej NPCów.
 
Last edited:
Widzę, że MS wg ciebie to teraz perełka bo tak "słyszałeś" ;) To nie tak, że zabrali najnowszego Tomb Raider'a na parę miechów bo konsola zwyczajnie jest słaba. Ale co mnie to obchodzi. I tak gram na PC. Oh wait. Twoja kochana firma zabrała to też PC'towcom.
 
Kilka postów poleciało. Proszę zaniechać tych słownych przepychanek, bo polecą następne, a potem posypią się warny. @Zawiszay
Rozumiem, że post a propos piracenia W7 to była ironia, ale na przyszłość jednak zaprzestań.
 
Uwaga do wszystkich - jeśli jeszcze tego ktoś nie zauważył.

Jedynymi fanboyami jakich mamy na forum, to właściwie tylko PC-towcy. Którzy w dużej większości potrafią się zachować i nie "buczą" na konsole.
bo i tak wiedzą, że słabszym trzeba wybaczyć to i owo :hai:

Co do jakości i bezawaryjności konsol - powinniśmy jeszcze z wyrokami odczekać z rok. Ja się nie znam, ale podejżewam, że wersja konsol, któa wyjdzie powiedzmy około świąt-nowego roku będzie (przynajmniej powinna być) lepszej jakości. Następne serie nie powinny już się tak różnić.

Co do wrzucania M$.... cóż swoimi działaniami nie zdobyli zbyt wielu przyjaciół - przynajmniej wśród graczy (nie mówię o deweloperach....).
Nie ma co się dziwić, że gdy PC-towiec, fan wiedźmina pomyśli o M$ to czuje niesmak...

Jeżeli M$ ma faktycznie takie niezłe komponenty, które działają cicho, nie psują się i się nie grzeją, to tylko szkoda, że PS4 nie ma podobnych - bo wówczas nie było by do czego się przyczepić i sprzedaż na tą chwilę nie byłą by 3:1 a 5:1

-------------------
@rustin - wiem, założyłem, może błędnie, że inni też wiedzą.

ok by nie było niedomówień jest:
PS4 3:1 M$

a mogło by być
PS4 5:1 M$
 
Last edited:
Jeżeli M$ ma faktycznie takie niezłe komponenty, które działają cicho, nie psują się i się nie grzeją, to tylko szkoda, że PS4 nie ma podobnych - bo wówczas nie było by do czego się przyczepić i sprzedaż na tą chwilę nie byłą by 3:1 a 5:1
Ale sprzedaż jest na korzyść PS4. 10 milionów sprzedanych PS4 w stosunku do 5 milionów XONE w sklepach.
 
@Rustine @Viking
XO jest już na głównych rynkach gdzie zawsze najlepiej się sprzedawał. Nie ma raczej większych szans ze po premierze w kolejnych krajach sprzedaż drastycznie wzrośnie i przegoni ps4.
Jedyna nadzieja Microsoftu w tytułach na wyłączność.
 
Last edited:
...TV? :D

A tak wracając do tematu - często grywam ostatnio w nextgenowego inFamousa (czyli do tej pory najładniej wyglądająca grę na PS4, pewnie dopiero Order to zmieni) i stwierdzam, że jeżeli grafika w W3 będzie na podobnym poziomie (a sądząc po gameplayu z konferencji MS tak będzie) to jestem mega zadowolony. :) Myślę, że nie mamy się o co martwić. :)
 
Te 5 xo milionów to prawdopodobnie też sprzedane konsole. MS zawinił sobie przez złe decyzje i wymaganego kinecta. @Skyhawk Ekskluzywy potrafią wyglądać. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Ryse to szczęka ostro w dół. The Order też wygląda pięknie, tylko te paski i podobnie jak Ryse jest to trochę bardziej cutscena niż gra. Ale obie gry mają świetny setting. Sony zawsze będzie miało lepsze ekskluzywy. Może MS zrobi z TR swoją markę.
 
Ogólnie to może jakiś mod wkońcu sie wypowie ,że gadki nie na temat i wgl bo zaraz zaczną się dyskusja ,że pad od x1 lepszy niż ps4 i które pady oddzielnie sie sprzedały lepiej... ten temat to ogólnie nie kącik zwierzeń ile czego się sprzedało a i te statystyki chyba każdy zdrowy na rozumie człowiek bierze z przymrużeniem oka :) Bo napewno nie są w 100 % trafne. Fajnie by było gdyby redzi dali jakiś gameplay z konsoli czy to z x1 czy z ps4 , z chęcią bym zobaczył jak to się prezentuje, mi już ogólnie po ostatnich kilku stronach , downgrade przeszły, tak aby nabrać sobie wiary odpaliłem w2 na ultra z uber czy to bez z kilkoma modami na fixy trawy i ich rendering i dalej mam łał mimo ,że gra ma kilka lat a dalej jest dla mnie piękna :). I teraz wiem ,że redzi nie zawiodą w3 jest ładniejszy niż w2 nawet na obecnym materiale z GC a przecież redzi powiedzieli ,że to jeszcze nie koniec. Stawiam na finalną grafike jak w mieczu przeznaczenia, może ciut gorszą bądź "tweakowaną" w pewnych sprawach. Myśle że, w3 po 2-3 latach dalej będzie robił łał tak jak w2 :). Myślę ,że zaczeliśmy troche już wariować wyszły dziwne teorie i inne duperele, a redzi to w końcu nasi redzi, zawiedli nas wcześniej? Raczej nie :) jedni z lepszych dev teamów jak to sie mówi "Od graczy dla graczy" gra robiona z serca nie tylko dla hajsu a to się ceny chyba najbardziej. Ogólnie mówicie ,że współpraca z nvidia może się odbić na w3 względem kart od amd. Było by to troche dziwne biorąc pod uwage ,że obie konsole mają w sobie układy od amd i to ,że w W2 też nvidia było sponsorem a chyba nie było nic takiego ,że "czerwoni" mieli gorzej jeżeli się myle to prosze o sprostowanie.

Edit: @Viking no sorry ale Miecz przeznaczenia wygląda jak jeden Overall pasek grafiki do przodu, ale jak dla Ciebie jest identycznie to okeej :)
 
Last edited:
Finalną grafikę jak w Mieczu Przeznaczenia? Przecież ten trailer wygląda dokładnie tak jak niedawny gameplay. Jak gra by wyglądała tak jak na trailerze z VGX.Tylko nie wiem po co Redzi dają stare ujęcia do nowych trailerów. Na MP są nawet urywki z tamtego roku.
 
Ja odnoszę wrażenie, że to ogólnie jest jakiś bardzo stary build, przynajmniej taką mam nadzieję. Podczas oglądania prezentacji nie da się nie zwrócić uwagi na modele przechodniów wszelkiego rodzaju. Są, że tak to ujmę, niezbyt wysokiej jakości. Praktycznie wyglądają jak wycięte z dwójki, albo nawet jeszcze gorzej. Dodatkowo wyskakujące z niebytu elementy czy absurdalnie nikły zasięg obsługi cieni. Dziwnie to wszystko wygląda. Momentami jest ładnie i robi wrażenie, a za chwilę człowiek się zastanawia, który to rok mamy. Mam nadzieję, że w końcu zobaczymy coś bardziej dopracowanego. Od kilku miesięcy słyszymy, że gra właściwie skończona, że teraz już tylko szlifowanie i polerowanie, a tu ciągle ciemny las.
 
Mi tylko jedna rzecz nie podoba się w novigradzkich przechodniach - brak gnomów.

Mam nadzieje ze masz poczucie humoru xD

 
Top Bottom