Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dobrze, że będzie można wyłączać znaczniki na mapie. Z tego co się mówi to chyba każda najmniejsza pierdołka oznaczona jest znakiem zapytania, co chyba trochę psuje przyjemność z eksploracji.
 
Oczywiście, że będzie można. Osobiście nie wyobrażam sobie, bym nie mógł odegrać słynnej sceny z

"To co, Płotka, nadrobimy drogi? Spójrz na te ptaki. Nadrobimy drogi, co, Płotka? Do Novigradu niedaleko" - wszyscy pamiętacie taką scenę. I tak dokładnie chcę się czuć, kiedy będę podróżował w Wiedźminie 3 - jak Geralt, widzący coś ciekawego i zastanawiający się, czy opłaca się wtykać tam nos i nadrabiać drogi, czy też nie. Żadnych znaczników i znaków zapytania, nawet dla questów - sam sobie poszukam, a co, niech tylko podadzą kierunek.
 
Oglądając W3 w akcji na Twitchu zauważyłem, że świat w istocie żyje, a NPC miał do powiedzenia znacznie więcej niż tylko jedno zdanie; i to bez pytania
Poniższe jest w spoilerze ze względu na treść i fakt, że jest bezpośrednim cytatem z gry.
Chamstwo, wszędzie kurwa chamstwo.

Jebać mi się chce.

Coś mi tu nilfgaardzkim ścierwem cuchnie.

W mordę jebany


I jeszcze chyba w jeden sposób pozdrowił Geralta - coś o przybłędzie, a to wszystko w jakieś 90s. :victory:
 
Geralt z Rivii Pro Skater
 
Jebać mi się chce.


Ten był już w Zabójcach Królów, jeżeli się nie mylę. Nawiasem, rzućcie okiem na nową galerię http://www.ppe.pl/news-35857-wiedzm...tch_poprawil_niedociagniecia__sprawdzamy.html . Screeny po wrzuceniu najnowszego patcha. Nie wydaje się wam, że kamera jest bliżej? A może to moje urojenia? (Ja wiem, że screeny pokazują finishery w większości a przy tych kamera się zbliża, ale teraz jest chyba jeszcze bliżej).
 
Na Twitchu leci stream (Cohh Carnage), a streamujący, kiedy został zapytany skąd ma kopie, odpowiedział, że dostał od CDPR jako prezent, a się tego nawet nie spodziewał.
Priorytety CDPR

Tak właśnie. Facet sobie gra w wersję PC. Oglądałem jakieś 15 minut i kiepska wiadomość - walka: Spamowanie Quen + turlanie. Walczy z utopcami, one mają tylko kilku metrowy promień aktywności, więc wystarczy odbiec i one pozostają ,,u siebie''. Bezsens totalny. + tak jak pisałem wcześniej - spamowanie Quen. Walka nie stanowi prawie (prawie, bo ich ciosy zabierają sporo życia) żadnego wyzwania.

Koleś gra, tak niestety - zgadliście, na najwyższym poziomie trudności.
 
Top Bottom