Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!

+
Zauważyliście że nie tylko Yen się zmieniła, ale Geralt również? :) . Wygląda teraz bardziej charakternie i wiedźmińsko niż na 35 minutowym gameplayu.


a co do reszty to nic innego nie przychodzi mi do głowy jak proste dziękuje CDPR! :)
 
Możliwe, ale blady to on nadal nie jest, wcześniej tak o to nie walczyłem, ale skończyłem dziś znowu jedynkę i proszę mi tu suwaczek na bladość przesuwać, raz, raz!
 
Swoją drogą, naprawili Yen.

 
Gratki dla całego studia. Życzę Wam abyście już nigdy nie musieli schodzić z obranej przez Was ścieżki -- od graczy dla graczy. W subtelny sposób wyśmialiście politykę growych gigantów. Jeszcze nie sprawdzałem, ale zakładam w ciemno, że gracze na wszelkich serwisach będą się nad Wami rozpływać. Yen wyszła cudownie. Myślałem, że dzisiejsze screeny PS4 zrobiły mi dzień (screeny z Wietnamu chyba, bo jakieś krzaczki) . Pomyliłem się ^^

Mógłbym napisać o dumie z rodzimego studia, które zaczyna zamiatać całą branżą ...ale wystawianie takich laurek pozostawię sobie na koniec lutego. Dzięki^^
 
Piękny prztyczek w nos dla innych wydawców, którzy za takie pierdółki chcą dodatkowej kasy, zwłaszcza ta zbroja dla konia mnie ubawiła :D Oby tylko nie było znowu tak że troll już jest, a my czekamy na kurtkę (albo na odwrót) :p
 
To jest właśnie moi drodzy przykład właściwego marketingu :)
Ja ze swojej strony mogę Redom wyłącznie podziękować, bo pomysł wydawania DLCków w tygodniowych odstępach bardzo mi się podoba. Nawet po premierze gry będzie jeszcze przez jakiś czas na co czekać.

A do wszystkich płaczących, jacy to Redzi są źli i niedobrzy, bo (wybierz dowolne): "za wcześnie zapowiedzieli dlc/stosują tanie chwyty marketingowe/na bank wycięli z gry gotowe elementy/sprzedali się" ...

Redzi twierdzą, że cały kontent przyszłych DLC nie jest jeszcze gotowy, a ja nie widzę powodu, żeby im nie wierzyć. Nie wszystkie firmy postępują jak EA. I chociaż Redom zdarzyło się już w mniejszym lub większym stopniu nadwyrężać zaufanie graczy, to akurat za ta konkretną akcję należą się chłopakom podziękowania, nie krytyka.
 
Top Bottom